ساحل کوپاکابانا

ساحل کوپاکابانا (Copacabana) مرداد ۳۱, ۱۳۹۶

ساحل کوپاکابانا

ساحل کوپاکانا ، ساحلی است که در شهر ریو دوژانیرو کشور برزیل قرار گرفته است. شهر ریو دوژانیرو با داشتن ساحل هایی با نام های کوپاکابانا، ایپانما و لبلان، یکی از زیباترین شهرهای ساحل جهان است که به بهشت موج سواران معروف می باشد. ساحل کوپاکابانا که یکی از این سواحل می باشد، با داشتن مشهورترین پلاژ جهان که ۴ کیلومتر وسعت دارد، شهرت یافته است. نام این ساحل نسئت گرفته از «کاخ سلطنتی کوپاکابانا» می باشد. این ساحل که یکی از معروف ترین و قشنگ ترین سواحل جهان می باشد در منطقه «زونا سو» ریو قرار گرفته است. فضای شاد، پر طراوت و سرشار از سرزندگی این ساحل به سنبل و نمادی برای ساحل کوپاکابانا تبدیل شده است. شروع ساحل کوپاکابانا از خیابان «پرینسز ایزابل» و پایان آن «ایستگاه غریق نجات شماره ۶» می باشد.

این ساحل همچنین از سمت چپ مشرف به «کوهستان شوگرلوف» یا «کوه کله قندی» و دژ «دوک کاشیاس» متعلق به سال ۱۷۷۹ است. از سمت راست نیز مشرف به دژ کوپاکابانا مربوط به سال ۱۹۱۴ میلادی است. موزه تاریخی ارتش نیز در این محوطه قرار دارد. در اطراف ساحل نیز هتل های سوکسی نظیر کاخ کوپاکابانا، هتل جی دبیلیو مریوت و … همراه را رستوران ها، کافه ها و دیدنی های فوق العاده دیگری قرار گرفته است. تمام این موارد نیز به عامل دیگری جهت شهرت این ساحل تبدیل شده اند.

امکانات و ورزش های ساحلی

با توجه به جمعیت حاضر در ساحل، انواع ورزش های ساحلی نیز برای این مجموعه در نظر گرفته شده اند، به طوریکه شما می توانید تورهای والیبال، زمین های فوتبال، وسایل بدنسازی، غریق نجات و … را در جای جای ساحل ببینید و استفاده کنید.

از ماه نوامبر تا پایان ماه مارس این ساحل بهترین هوا و شلوغ ترین فصل خود را تجربه می کند. اکثر اوقات نیز ساحل کوپاکابانا میزبان جام جهانی فوتبال ساحلی می باشد.

تور برزیلتور برزیلویزای برزیل

موقعیت

آدرس:
تهران، شهرک غرب (قدس)، بلوار دریا، جنب چهارراه مطهری، پلاک 126، واحد 4
تلفن : 021-88561195-7
فکس: 021-88561194
لطفا صبر کنید