» درباره ما

درباره ما

 

شرکت خدمات مسافرتی گروه گردشگری پرشیا در سال  ۱۳۷۶ پس از اخذ مجوز از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درتهران تاسیس و فعالیت های خود را درزمینه صنعت گردشگری و بویژه تورهای ورودی آغاز نمود و سپس درهمان سال شعبه ای نیز در کشور ژاپن (توکیو) افتتاح و فعالیت خود را با اجرای تورهای ورودی از کلیه کشورها بویژه ژاپن ، با هدف ارزاوری برای کشور گسترش داد . تاکید براجرای کیفیت تورهای ورودی با توجه به حساسیت مسافران که اغلب از کشور ژاپن به ایران سفرمی کردند باعث شد تا درمدت کوتاهی بتواند به عنوان رقیبی برای آژانس های مسافرتی که سالیانی در این امر تجربه داشتند  در نظرگرفته شود به طوری که پس از چند سال فعالیت به عنوان صادرکننده نمونه به جهت ارزاوری برای کشور معرفی گردید . انتخاب کارکنانی منظم و اموزش دیده با تحصیلات مرتبط و تجربه کاری لازم و نیز دراختیار داشتن راهنمایانی با کارت های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  با تسلط به زبانهای ژاپنی، انگلیسی، المانی و عربی که از مهمترین نیازهای  یک شرکت خدمات مسافرتی می باشد،  موجب گردید تا در زمانی کوتاه در صنعت گردشگری شاخص گردد .

ورود به بازارهای گردشگری کشورهای مختلف برای جذب گردشگران اروپایی ، مالزی، تایلند، سنگاپور، ایتالیا، فرانسه و کره ای  و داشتن کارگزارنی قوی در این کشورها باعث شد تا در امر تورهای خروجی نیز بتواند شایستگی های خود را به نمایش بگذارد .

اینک با تجربه ای حدود بیست سال درزمینه های مختلف صنعت توریسم  ، ضمن دراختیارداشتن مجوزهای زیر:

۱-مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری

۲- مجوز بند ب و اچرای تورهای ورودی و خروجی

۳- نمایندگی شرکت هواپیمایی ایران ایر در توکیو

۴- نمایندگی رسمی اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری جهت اجرای نمایشگاههای مختلف ایران بویژه درزمینه های گردشگری و تجاری در کشور ژاپن

۵- مجوز اخذ ویزای ایران برای اتباع کشورهای مختلف اسیایی ، امریکایی ، انگلیسی و اروپایی و سایرکشورهای جهان از وزارت خارجه و سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری .

۶- عضویت در کمیته تورهای ورودی ، انجمن صنفی شرکت های خدمات مسافرتی ، جاتا (Jata) توراپراتورهای ژاپن (OTOA).

۷- نمایندگی ایران ایر در کشور ژاپن . (IRAN AIR GSA) از سال ۲۰۱۲ میلادی

۸- نمایندگی های شرکت درتوکیو و اوساکا در کشورژاپن .

۹- اجرای تورهای خبرنگاری و رسانه ای  با شرکت هایی که دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد دارند.

همچنین این  شرکت با دراختیارداشتن ابزارهای لازم و  تچربیات عملی، تا کنون توانسته اند  تورهای گوناگون  استاندارد، تاریخی، فرهنگی، عشایر، زیارتی، کوهنوردی، اسکی، تورهای خاص طبیعت گردی پرنده نگری را توسط متخصصان این صنعت اچرا نمایند .  

 

 

افتخارات پرشیاتور

ارسال انتقادات و پیشنهادات :

لطفا صبر کنید
آدرس:
تهران، شهرک غرب (قدس)، بلوار دریا، جنب چهارراه مطهری، پلاک 126، واحد 4
تلفن : 021-88561195-7
فکس: 021-88561194
لطفا صبر کنید