برای نمایش اطلاعات ویزا، کشور موردنظر را از لیست زیر انتخاب نمایید

ویزای ایران

 

شرایط اخذ ویزای ایران

شما می توانید با مراجعه به لینک www.persiatour.ir اقدام به اخذ ویزای ایران برای مهمانان و بستگان خارجی خود نمایید. گروه گردشگری پرشیا جزو معدود آژانس های مسافرتی در ایران است که با داشتن مجوز از وزارت امور خارجه و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران، ویزای توریستی برای اتباع کلیه کشورها حتی آمریکا، کانادا و انگلستان اخذ می نماید. مدت زمان انجام این کار از مرحله شروع تا اخذ تاییدیه ویزا (Authorization Number) مدت دو روز تا دو هفته کاری می باشد. اعتبار ویزای ایران ۶۰ روز می باشد و مسافرین و مهمانان می توانند حداکثر ۳۰ روز در ایران اقامت داشته باشند و درصورت موافقت اداره روادید و کنسولی وزارت خارجه، این مدت می تواند تا دو ماه تمدید گردد.

مدارک مورد نیاز و مراحل اخذ ویزای توریستی ایران:

Iran-VIsa-1

۱- تکمیل دقیق (تایپی) فرم ویزای دریافتی از ما توسط مسافر یا میزبان یا نماینده ایشان و برگرداندن آن به آدرس ایمیل info@persia-tourism.com.

۲- ارسال تصویر رنگی صفحه عکس دار گذرنامه مسافر.

۳- در صورتی که مسافران از اتباع کشورهای آمریکا، کانادا و انگلستان باشند، برنامه سفر و اقامت آنان در ایران باید از قبل مشخص شده و به این شرکت ارسال گردد.

۴- چنانچه مسافر قبلا به ایران سفر داشته است، تصویر ویزای قبلی آن ایمیل شود.

تیم ما، در صورت کامل بودن مدارک ارسالی، اطلاعات مسافر را وارد سامانه وزارت خارجه می نماید. مدت اخذ تایید ویزا از وزارت خارجه، دو روز تا دو هفته کاری خواهد بود. کد ویزا به مسافر یا مسافران اعلام و آنان یا نماینده آنها با مراجعه به کنسولگری های جمهوری اسلامی ایران در کشورها و یا سفارت خانه های حافظ منافع برای کشورهایی که فاقد سفارت و یا کنسولگری ایران می باشند، با پرداخت هزینه مربوطه، برچسب ویزای خود را دریافت می نمایند.

آدرس:
تهران، شهرک غرب (قدس)، بلوار دریا، جنب چهارراه مطهری، پلاک 126، واحد 4
تلفن : 021-88561195-7
فکس: 021-88561194
لطفا صبر کنید